Baigėme „Zipio draugų“ programą


Tarptautinės programos „Zipio draugai“ tikslas – padėti vaikams įgyti socialinių bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų.
Skaitydami pasakojimus apie vabaliuką Zipį ir jo draugus, kalbėdamiesi apie jų ir savo pačių patiriamus išgyvenimus, žaisdami, piešdami ir vaidindami, mes mokėmės draugauti – su savo jausmais ir su mus supančiais žmonėmis. Mokėmės ir to, kaip galima išvengti nesutarimų su draugais ir išsaugoti draugystę. Sužinojome, kad visi mūsų jausmai – natūralūs, kad nėra „geri“ arba „blogi“ – tiesiog reikia žinoti, kaip juos išreikšti ir kaip lengviau juos išgyventi. Mokėmės spręsti įvairiausias problemas ir supratome, kad gera išeitis yra ta, kuri padeda geriau pasijusti mums patiems ir neįskaudinti kito. Buvo labai svarbu suprasti, jog daug problemų galime išspręsti patys, galime padėti ne tik sau, bet ir kitiems.
Paskutinė „Zipio draugų“ valandėlė – šventinė. Jos metu pasipuošėme karūnėlėmis, apsirengėme „žaliai“, pražydo žalių balionų medis, ugdytiniams įteikti programos baigimo diplomai.
5 grupės priešmokyklinukai ir pedagogė Lina Bendaravičienė

zipio-draugai-1zipio-draugai-2zipio-draugai-4