1,2 % parama

 Gerbiami tėveliai,

 Nuoširdus Ačiū, visiems, kurie pervedė 2% (šįmet bus galima skirti iki 1,2 proc. ) savo pajamų mokesčio ir taip parėmė mūsų įstaigą. Malonu, kad skirdami savo paramą ir labdarą, Jūs prisidedate prie mokyklos-darželio tobulinimo.

Ir toliau kviečiame ir maloniai prašome pasinaudoti proga ir paremti mūsų ugdymo įstaigą. Skirdami labdarą mokyklai-darželiui, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos mokyklai-darželiui.

Gauti pinigai būtų panaudoti įrengiant saugią, šiuolaikišką krepšinio aikštelę su gumine danga bei nauja įranga, panaudojant gautą ir sutaupytą paramą-

2018m.- 1288,59eur ir 2019m.- 1020,64eur – viso: 20309,23eur.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti? 

Jums tereikia užpildyti prašymo formą FR0512 ir iki gegužės 4d. pateikti elektroniniu būdu Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) teritoriniam skyriui.
Norėdami pateikti Prašymą, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) deklaravimas.vmi.lt, ir pasirinkite funkciją „Pildyti portale”
Pateikti prašymą valstybinei mokesčių inspekcijai asmeniškai. Galima atsisiųsti prašymo formą FR 0512 iš http://www.vmi.lt ir užpildžius įteikti mokesčių administratoriui. Rekvizitai prašymams dėl 1,2% pajamų mokesčio pervedimo:
Paramos gavėjas: Marijampolės mokykla-darželis „Želmenėliai‘‘
Įstaigos kodas: 190451281
Įstaigos adresas: Žemaitės g. 25, LT-68236, Marijampolė

Mokyklos-darželio „Želmenėliai‘‘ bendruomenės vardu

Direktorė Rita Maksimavičienė